فعالیت ۱۱ موسسه و خانه قرآنی در شهرستان گرمی

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اردبیل به نقل از تلاوت، حجت‌الاسلام حمید بهاری در دیدار با معاون فرماندار گرمی در سخنانی اظهارداشت: در حوزه فعالیت های قرآنی در حال حاضر ۴ موسسه قرآنی و ۷ خانه قرآن در این شهرستان فعالیت دارند.

وی از آموزش در سطوح مختلف به‌عنوان یکی از فعالیت های این اداره یاد کرد و افزود: برگزاری گفتمان های دینی، دوره های آموزشی ویژه کارکنان دولت، برگزاری دوره هاو کارگاه های آموزشی ویژه اقشار تاثیرگذار جامعه از جمله مداحان، هیات مذهبی، تشکل های دینی و.. . از جمله فعالیت های انجام گرفته در این حوزه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمی ضمن تاکید بر تحقق شعار سال جدید، بیان داشت:سعی و تلاش سازمان تبلیغات اسلامی بر آن است که منویات مقام معظم رهبری به بهترین نحو به انجام برسد و همه گروه ها با هر سلیقه فکری و اعتقادی می بایست مجری فرامین معظم له باشند.

در ادامه مهندس کریمی معاون فرماندار شهرستان مغان(گرمی) مهم ترین وظیفه اداره تبلیغات اسلامی را تبلیغ و تبیین دین و فرهنگ ناب اسلامی عنوان نمود و گفت: عمده فعالیت‌هایی که در این سازمان انجام می‌شود سیاستگذاری،برنامه ریزی،هدایت،سازمان دهی، پشتیبانی و نظارت بر تبلیغات دینی مردم است و به همین دلیل جایگاه و نقش این اداره بسیار مهم و حساس است.

وی لازمه کار سازمان تبلیغات اسلامی را عالم بودن به زمانه دانست و بیان داشت: مبلغین ما باید زمان را بشناسند و همراه با آن و با استفاده از ابزار روز در این زمانی که شرایط بسیار سخت است در راستای احیای اسلام و تشیع و معرفی آن بکوشند.

شهرستان گرمی

شهرستان گرمی