اردبیل – ایرنا – آیین معارفه فرماندار نیر با حضور سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل برگزار و ابراهیم امامی به معنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

امامی پیش از این فرماندار شهرستان های مشگین شهر و گرمی مغان بود.
شهریار آراسته ، سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل روز یکشنبه در این آیین گفت: دشمنان برای خدشه خدشه دار کردن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ریزی کرده اند و مسئولان در راستای هرچه بهتر اجرا شدن این ایام برنامه ریزی داشته باشند.
وی اردبیل را از استان های امن کشور دانست و افزود: در بین شهرستان های استان هم نیر از شهرستان های امن محسوب می شود که این در سایه تلاش های مردم و مسئولان منطقه بدست آمده است.
وی به دارا بودن قابلیت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان نیر اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت های گردشگری منطقه و جذب سرمایه گذار می تواند باعث رونق و توسعه این شهرستان شود.
حجت الاسلام میکاییل مقدسی ، امام جمعه نیر هم در این آیین با بیان اینکه مسئولیت کار دشواری است، افزود: افرادی که مسئولیتی را قبول می کنند باید در راستای خدمت رسانی به مردم با تمام وجود تلاش کنند.
در این آیین از تلاش های علیرضا علیپور فرماندار سابق شهرستان نیر تقدیر و ابراهیم امامی بعنوان فرماندار این شهرستان معرفی شد.
همچنین علی بهشتی بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان گرمی جایگزین امامی شد.

فرماندار شهرستان گرمی